Wtorkowa potyczka z Ajaksem dla Skry

We wtorek rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny tym razem z drużyną Ajaksu Częstochowa. Mecz rozegraliśmy w systemie 4 + bramkarz i była to dobra okazja do nauki gry w nowym systemie. Spisaliśmy się na piątkę. Super robota została wykonana poprzez pressing i przesuwanie strefy (strzeliliśmy przez to 6 goli)!!!

Komunikacja na bardzo dobrym poziomie (wszyscy a szczególnie Sadza), gra 1x1 – miło było to oglądać w naszym wykonaniu. Gra tyłem do braki rywala (Tomek – brawo). Musimy poprawić ustawianie się kiedy przeciwnik ma piłkę niemniej jednak większość z nas zagrała na bardzo wysokim poziomie. Gratulacje!

Ajaks – Skra 10:20

Bramki:

Kornik 7, Alan, Karol, Mateusz, Filip 4, Tomek 4, Oktawian 2

Wystąpiliśmy w składzie:

Maciek Sadkowski, Karol Ludwin, Mateusz Ślemp, Filip Zbrojkiewicz, Szymek Major, Kornel Gil, Alan Pijet, Oktawian Małoszyc, Tomek Sitko

Do zobaczenia