Dobry występ na Żużlowej i IV miejsce

Nasza drużyna złożona głównie z chłopaków z rocznika 2005 i 2006 zajęła wysokie IV miejsce
w turnieju organizowanym przez Sportową Częstochowę. Zostaliśmy bardzo przetrzebieni przez kontuzje i choroby.

Jak zawsze w takiej sytuacji tak i podczas turnieju młodsi zawodnicy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony braki fizyczne nadrabiając walką i nieustępliwością.

Chciałem szczególnie wyróżnić Filipa „Popka” Popławskiego - rozegrałeś najlepsze zawody odkąd Cię poznałem - Twoja gra była momentami rewelacyjna!!!

Jestem szczerze zbudowany postawą, wielką ambicją i grą pomimo grymasu bólu. Brawo!

Również za wielką determinację chcę pochwalić Fabiana Kupczyka, który zjawił się na turnieju mimo kontuzji – twardy charakter.

Bramka Filipa Zbrojkiewicza – piękna. Cieszę się, że strzeliłeś kilka goli – dobre wykończenie akcji to Twoje atuty. Super, że potrafisz je wykorzystywać także w grach turniejowych.

Kornela za wzięcie na siebie ciężaru gry, gdy drużynie nie szło i pozytywne motywowanie kolegów – jak na kapitana przystało.

Niedziela za dobrą grę na każdej pozycji i grę tyłem do bramki. Bardzo ładnie. I super gol z Rakowem.

Plusy:

Gra w ataku 1x1

Zaangażowanie do końca meczu (szczególnie Stradom, Raków)

Minusy:

Słabe komunikowanie się

Wykończenie akcji

Gra w obronie – wyglądało to naprawdę źle – proste błędy, złe ustawienie, podania do rywali(!)

Biorąc pod uwagę czasami bardzo dużą przewagę rywali jestem zadowolony z postawy i gry do samego końca.

Poziomu sędziowania nie komentujemy bo czegoś takiego niestety nie było…

Wyniki naszej drużyny:

GRUPA: