Raport z meczu kontrolnego SKRA - AJAKS

W rozegranym w poniedziałek meczu Skra 04 wygrała z Ajaksem Częstochowa 16-9. Mecz rozgrywany w systemie 4+BR, na małej sali, także wymagał od zawodników szybkiej gry, i dużych umiejętności technicznych, szczególnie utrzymania się przy piłce będąc tyłem do przeciwnika (za ten element brawo dla Fabiana i Natana). Pierwsze 30 minut meczu to bardzo dobra gra naszego zespołu (8-1), niestety później coraz lepiej radził sobie przeciwnik i drugie 30 minut należało do zawodników z Ajaksu. W ostatniej odsłonie meczu znów uzyskaliśmy przewagę i graliśmy poprawnie.

Coraz lepiej funkcjonuje komunikacja i pokazywanie się o gry. Podobnie jest z grą 1x1, ten element mimo że wymaga ciągłego doskonalenia jest już całkiem na wysokim poziomie (brawo dla Mateusza Lasonia i Igora Weżgowca). Przez pierwsze 30 minut w naszej drużynie bardzo dobrze wyglądał pressing. Graliście bardzo odpowiedzialnie, asekurując się wzajemnie - oby tak dalej :)

1-0 Pałka Natan

2-0 Lasoń Mateusz

3-0 Słabosz Fabian (gra do końca - mimo złego przyjęcia !!! Brawo)

4-0 Słabosz (dobry pressing Oskara Czyża - brawo)

5-0 Czyż Oskar (dobry pressing Fabiana Słabosza)

6-0 Lasoń Mateusz (Pałka Natan)

6-1

7-1 Słabosz Fabian (Lasoń Mateusz) - Fabian bardzo dobry ruch na wolne pole i stworzenie sobie przestrzeni do oddania strzału. Brama zdobyta po podaniu z autu. Brawo !!!

8-1 Weżgowiec Igor (Pałka Natan)

8-2

8-3

8-4

8-5

9-5 Pałka Natan (Weżgowiec Igor)

10-5 Pałka Natan - Odbiór i wygrane dwa pojedynki 1x1 - BRAWO :)

10-6

10-7

10-8

11-8 Igor Weżgowiec (Mateusz Lasoń) - najlepsza asysta meczu - BRAWO :)

Wnioski:

1. Zawsze gramy tak samo, na 100% swoich możliwości - nie tylko przez 30 minut meczu

2. Dobra gra 1x1 - brawo.

3. Brawo za odpowiedzialna grę przez pierwsze 30 minut meczu

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Indywidualnie chciałbym wyróżnić Igora Wrzalika - bardzo dobra asekuracja, grałeś bardzo inteligentnie. Dobrze się ustawiałeś i asekurowałeś kolegów.

Igor Weżgowiec - twoja gra wygląda coraz lepiej. Bardzo cieszy mnie że twoja kreatywność na boisku jest bardzo duża. W twojej grze poprawiłeś podanie do lepiej ustawionych kolegów na boisku, dzięki temu świetnie wykorzystujesz swoją grę 1x1. Twoja walory defensywne także uległy znacznej poprawie, dajesz drużynie coraz więcej :) oby tak dalej !!!

Mateusz Lasoń - bardzo dobra gra 1x1, przeprowadziłeś najpiękniejszą akcję indywidualną meczu. Popraw jeszcze grę w defensywie - ale i w tym elemencie jest coraz lepiej :) Brawo Mati

Patryk Ząbkowski - grałeś bardzo dobry mecz. Popraw komunikację - zawsze podpowiadaj kolegą (MOJA, PLECY itp.) Czasem musisz szybciej wprowadzać piłkę do gry - Kontratak !!! Jako bramkarz zagrałeś rewelacyjnie :) Bardzo poprawiłeś grę nogami - BRAWO :)